Deel dit artikel:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Fietstruitjesveiling voor goede doel

Voor de aankoop van twee zij-aan-zijtandems hebben vzw Kompas en G-Sport Vlaanderen een veiling lopen van fietstruitjes. Tot 25 november kunt u nog bieden op o.a. gedragen en gesigneerde shirts van Tafi, Museeuw, Weylandt of de ploeg van Deceuninck-Quickstep 2019.

De veiling van enkele unieke wielershirts komt ten goede van een crowdfundingproject waarmee Kompas en G-Sport Vlaanderen de wielermicrobe willen doorgeven aan mensen met een beperking. Met zij-aan-zijtandems kan men mensen op een veilige manier warm maken voor het wielrennen. Alle opbrengsten van de veiling gaan naar dat goede doel. Kijken en bieden kan hier.